Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5

Beran

Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rodinnými příslušníky. Pokud se ale zaměříte na hmotnou stránku života v jiných sférách, mělo by se vám, až na výjimky, hlavně v prvních dvou dekádách dařit.

Rada: Nezapomínejte na duchovní rozvoj.


Býk

Nejlepší bude prostředek měsíce. Budete mít k dispozici většinu pozitivních schopností k tomu, abyste si splnili vaše sny. Přizpůsobte tomu Vaše činy. Úvodem měsíce pozor na soustředěnost, ke konci května se můžete setkat s podvody a „mlžením“.

Rada: Mějte v symbióze vnější a vnitřní svět.


Blíženci

S každým dalším dnem budete cítit, že je vám vesmír nakloněn. Ruku v ruce s tím ovšem přichází pokušení, jak toho zneužít. Zapracujte na upřímnosti nejenom k druhým, ale i sami k sobě. Když ještě přidáte pracovitost, dosáhnete úspěchu.

Rada: Rozvíjejte trpělivost.


Rak

Květen vám dodá energii i odvahu. Je tedy nejvyšší čas překročit vlastní stín. Využijte k tomu první dvě květnové dekády, protože poslední dny v měsíci již můžou být komplikovanější. V nich se zaměřte na práci s podvědomím.
Rada: Všechny činnosti vykonávejte s vědomím sebe sama jako pozorovatele.


Lev

Možná se vám nebude chtít tolik pracovat a lenost bude vítězit. Protipólem může být příliš práce plné překážek. Oboje se změní v poslední květnové dekádě. Hodně pomůže, když budete komunikativní a otevřeni informacím.

Rada: Praktikujte karma jógu.


Panna

Většinu května si můžete užít za předpokladu, že dokážete akceptovat odlišné představy o životě u druhých lidí. Poslední dekáda přinese zásadnější zkoušku. Vesmír prověří, zda se dokážete povznést nad maličkosti. Malicherný přístup není vhodný.

Rada: Méně je někdy více.


Váhy

V první dekádě si dejte pozor na to, co si přejete. Nepřiměřenost by se vám mohla vymstít a způsobit zklamání. Další květnové dny se vám bude dařit. Najděte si čas na přátele a různé společenské události, které vás „polijí živou vodou“.

Rada: Soucitnost je ctnost, ale jen když vychází zde srdce.


Štír

Květen je pro Štíry zkouškou, jestli dokážou najít harmonii mezi radostmi a povinnostmi. Další důležitou věcí, na které byste měli zapracovat, je odpuštění. Život není černobílý a podle toho k němu přistupujte.

Rada: Bhakti jóga vás posune na vaší pouti dál.


Střelec

Zkuste se více energeticky uzemnit. Hlavně od druhé dekády přichází období, kdy můžete mít spoustu plánů, nápadů a cílů. Jakkoliv se můžou na první pohled zdát duchovně na výši, je zde nemalé riziko iluzí a růžových brýlí.

Rada: Átmavičára vám pomůže rozlišit, co je podstatné a co ne.


Kozoroh

První dvě dekády jsou plné energie nabízející pracovní výkonnost a touhu získat majetek. Na tom není nic špatného, jestliže dokážete udržet ambice v mezích tak, aby se nenarušily mezilidské vztahy. Nejohroženější je v tomto směru rodina.

Rada: Najděte si pravidelný čas na meditaci.


Vodnář

Jestli můžete, vyčkejte se všemi důležitými činy na poslední květnovou dekádu. V ní se energie více nakloní na vaši stranu. Ale aby z toho byl nějaký hmatatelný výsledek, nesmíte zůstat pouze u mluvení nebo přemýšlení.

Rada: Silná vůle je důležitá schopnost.


Ryby

Od druhé dekády dojde k posílení vnitřního života a/nebo vztahu k umění. Přesto máte před sebou mnoho úkolů. Hlavně se soustřeďte na to, jakým způsobem komunikujete s druhými lidmi a jak zpracováváte informace okolo vás.

Rada: Vnitřní rádce vám pomůže.


Připravil Pavel Hanzal, astrolog

Pro Meduňku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily